Fotballgruppa 2022

Rolle Navn Telefon E-post
Leder Harald Taarud 906 28 133 fotballgruppa@roterud.no

Sportslig utvalg

Rolle Ansvarlig Telefon E-post
Leder/Ungdomsfotball Tor Sortåsløkken 901 23 172 su-fotball@roterud.no
Ungdomsfotball/ Fair play ansvarlig Even Røhjell 970 93 359 erohjell@yahoo.no
Barnefotball (6-12 år)/ Rekrutteringsansv. Hans Erik Sandvoll 975 10 450 hanserik.sandvoll@hotmail.no
Barnefotball (6-12 år)/ Rekrutteringsansv. Gina Ulateig 934 62 058 gina.ulateig@gmail.com
Trenerutvikling/ Keeperansvarlig Øystein Killi 900 16 796 oystein.killi@innlandetfylke.no
Spillerutvikling (ferdighetsmerke) Øivind Berg 932 83 453 berg2_2000@yahoo.com

Andre funksjoner

Rolle Ansvarlig Telefon E-post
Materialforvalter Marit Grindalen 412 96 836 materialforvalter@roterud.no
Materialforvalter Nina Bjørge 416 80 240
Banefordeler Tore Harald Bergh 402 18 513 banefordeler@roterud.no
Banefordeler Dag Sverre Høye 991 67 166
Dommeransvarlig barnefotball Nils Nordsveen 982 07 228 nilsnordsveen@hotmail.com
Dommeransvarlig barnefotball Henning Svensrud 918 30 305 hsvensrud@bbnett.no
Dommeransvarlig kretsdommere Jan B. Hammerdal 996 41 729 janbirger78@hotmail.com

Hovedsponsorer:

Øvrige sponsorer:

Adresse

Roterud IL
Postboks 3012
2611 LILLEHAMMER
Besøksadresse: Roterud Bua

Kontakt

Tlf: +47 410 07 473
E-post: leder@roterud.no

Sosiale medier

Facebook
Drevet av Kompani Kvam © Copyright 2022 Roterud IL
facebook-square